Prihlásiť sa
Registrovať sa
Rozvrh

REGISTRÁCIA V DVOCH KROKOCH

  1. Registrujete sa vyplnením registračného formulára.
  2. V emailovej schránke si nájdete náš email s odkazom, na ktorý treba kliknúť, alebo vložiť ho do Vášho prehliadača

KREDITY, PRIHLASOVANIE, ČAKÁREŇ

  1. Na hodinu sa viete prihlásiť, len ak máte na svojom elektronickom účte dostatok kreditov - členský poplatok. Kredity si viete dobiť u trénerky. Kredity môžete využívať vo všetkých centrách v našom rezervačnom systéme. Platnosť kreditu je 1 rok. Cena jedného tréningu je 5 eur v eL Academy a 6 eur World Jumping Čierna Voda. Pokiaľ si u trénerky predplatíš kredit ( členský poplatok ) za 50 eur získavaš 1 vstup na hodinu zadarmo. Za dobitých 50 eur získaš 25 BB (bonusových bodov), pokiaľ si nazbieraš 75 BB, môžeš si ich vymeniť na 3 VSTUPY ZDARMA. Kredit môžete presunúť na kohokoľvek v rámci centra eL Academy a World Jumping Čierna Voda.  
  2. Prihlasovanie na hodinu je možné, aj keď je hodina už plná, dostanete sa do čakárne. Ak sa uvoľní miesto a ste v poradí príde Vám od nás email resp. SMS
  3. Nevyužitý kredit je možné poslať známemu. Nevyužitý kredit sa po zakúpení nevracia, jeho kúpa ( výška zakúpeného kreditu ) je dobtovoľná. 
  4. Z hodiny sa viete odhlásiť kedykoľvek, avšak platia tu pravidlá odhlasovania, ktoré sú vysvetlené v ďalšom odseku.

ODHLASOVANIE

Z hodiny sa viete odhlásiť medzi 3 a 0 hodín pred tréningom, pričom Vám bude odrátaných 100% z ceny hodiny. V prípade, že pošlete za seba náhradu, sa vám výška kreditu neodpočíta.

PRAVIDLÁ a DOBRÉ RADY NA ZÁVER

  • Nezabudnite, že cvičíte na vlastnú zodpovednosť. Odporúčame preto počúvať pokyny inštruktora.
  • Cvičíme v čistej obuvi
  • Majte so sebou dostatočné množstvo tekutín
  • Noste so sebou uterák na hodinyTešíme sa na Váš úsmev na každej hodine.